Maimu Einasmaa

Maimu on positiivse ellusuhtumisega ettevõtja (Sillerdav Helmes OÜ), kelle suureks kireks on tango suunitlusega disainehete (Milonga Lady) valmistamine, fotograafia, Argentiina tango ja reisimine. Saates tutvustab Maimu oma ettevõtluslugu, räägime, kuidas ettevõtluskoolitusel osalemine viis teda Itaaliasse ehete valmistamise kunsti õppima, kuidas head pilti teha ja mitmetel teistel huvitavatel teemadel.

Saadet saab kuulata 
Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT.

Marek Kukk


Marek on ettevõtja (Heliton Handcrafts OÜ), kes tegeleb koos abikaasaga erilise löökpilli, mida nimetatakse helitoniks, tootmise ja müügiga. Saates tutvustab Marek oma ettevõtluslugu, räägib, kuidas tekkis mõte sellist pilli meisterdada, huvitavast hommikurutiinist, vaimsete praktikate rakendamisest ja mitmetel muudel teemadel.


Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT.Merle Ameljušenko

Merle Ameljušenko on ettevõtja, kelle elu muudab põnevaks ühelt poolt pereteraapia teenuse pakkumine ja teisalt loominguline tegevus (MyMelle), milleks on kleitide disainimine naistele. Saates räägime sellest, mis on pereteraapia, miks see on vajalik, kuidas välja näeb, mis muredega inimesed pöörduvad ja mitmetel muudel teemadel.

Saadet saab kuulata Youtube's ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!


Merike Ots

Merike Ots on elutreener (life coach) oma ettevõttes Elutreener OÜ. Tema eesmärgiks on aidata inimestel tuua oma ellu positiivseid muutusi sellistes elu valdkondades nagu suhted, karjäär, tervis ja üldiselt elus. Saates räägime sellest, kuidas programmeerida ümber oma negatiivseid ja piiravaid mõttemustreid kasutades selleks erinevaid tehnikaid (üheks neist NLP), kuidas enesehinnangut tõsta, edu visualiseerimisest, kuidas ellu õnne tuua ja mitmetel teistel huvitavatel teemadel.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!


Oliver Põldsepp

Oliver Põldsepp on videoteenust pakkuva ettevõtte Media Films OÜ asutaja. Ettevõtte põhitegevuseks on pulmade jäädvustamine ning lisaks tehakse promo-, reklaam- ja muusikavideosid. Oliver filmib ka sünnipäevi, firmapidusid ja suvepäevi. Lisaks eelnevale pakub ta kujundusteenust (reklaamplakatid, flaierid, visiitkaardid ja bännerid).

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!


Irene Salumets


Irene Salumets on massaažisalongi - Siren massaaž – asutaja. Irene pakub oma Tartus Vaksali tänaval asuvas hubases salongis klassikalist, šokolaadi- ja meemassaaži. Saates räägime Irene ettevõtlusteest, kuidas sellises konkurentsitihedas valdkonnas kliente lojaalsena hoida, kuidas alguses kliente leida ja mitmetel muudel teemadel.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!


Maiu Vares


Maiu Vares on ettevõtte Maivart Studio OÜ asutaja – ta tegeleb graafilise disaini, illustreerimise ja kunstiga (Maiu Vares Art). Saates räägime Maiu ettevõtlusteest, raamatute müügitööst USAs, päevatöö ja ettevõtluse ühildamisest, armastusest oma töö vastu ja mitmetel muudel teemadel.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!

Kaari Reimand

Kaari Reimand on ettevõtte ReUse Solutions OÜ asutaja ja taaskasutatavast materjalist loodussõbralikke unikaalseid rõivaid tootva brändi Story of Afterlife looja. Saates räägime Kaari ettevõtlusteest, milliseid alustavat ettevõtjat toetavaid võimalusi on ta kasutanud, kuidas ennast turundab ja mitmetel teistel teemadel.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!
Piret Järv

Piret Järv on kunstnik/kunstiõpetaja, kes loob ning müüb nii enda kui ka teiste inimeste kunsti oma Jõgeval asuvas kodus (Kunsti Kodu). Saates räägime sellest, kuidas tal tekkis mõte avada kodu uksed kunstihuvilistele, mis on kunst ja miks seda ostetakse ning paljudel teistel teemadel.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!Kaija Viitpoom

Kaija Viitpoom pakub endanimelises ettevõttes (Kaija Viitpoom OÜ) suulist ja kirjalikku tõlketeenust inglise, hispaania ja prantsuse keeles. Kaija räägib lisaks paljudel teistel huvitavatel teemadel sellest, kuidas keelte oskus ja tõlketöö on avanud talle hämmastavaid võimalusi reisimiseks ning õppida ja kogeda uusi asju.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!

Inna Yakhnitskyy 


Inna Yakhnitskyy on ettevõtte Lõhnaturundus OÜ asutaja, kes pakub ainsana Eestis looduslike lõhnasegudega ruumide lõhnastamise lahendust nii äri- kui erakliendile. Teaduslike uurimustega ning ka Inna enda praktika käigus on näidatud, et looduslikud lõhnained aitavad tõsta toodete müüki, suurendavad inimese heaolutunnet ja produktiivsust.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!

Siivi Jõgi

Vestleme Siiviga tema ettevõttest Dance & Travel OÜ, mis tegeleb kultuuri- ja tantsureiside korraldamisega Hispaaniasse, väljakutsetest ettevõtlusteel ning uutest ettevõtmistest.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida
SIIT. Head kuulamist! 

Toivo Värbu

Toivo Värbu lõbustab inimesi improkomöödia etendustega (Ruutu10), õpetab suhtlus- ja suhestusoskusi (Bewise OÜ) ja õpetab koolis esinemisoskust. Saates räägime lisaks muudele teemadel avalikust esinemisest, inimestega suhestumisest ja sellest, kuidas pehmendada esinemisega kaasnevat närvi.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist! 
Martin Absalon

Teise saate külaline on ettevõtja Martin Absalon, kelle kaks ettevõtet (Fossa OÜ ja Tenrek OÜ) tegelevad koeratoodete pakkumisega. Käesoleval hetkel pakutakse koera haukumisvastaseid kaelarihmasid ja elektrilist aeda kasutades selleks Amazoni platvormi. Martin räägib lähemalt, kuidas näeb välja äri Amazonis ning kuidas on suudetud kahe tegevusaastaga tagada ettevõtte kiire areng, mille üheks näitajaks on sadadesse tuhandetesse dollaritesse küündiv käive kuus.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIITHead kuulamist!

Sergei Põlme

Teine Rada on välja tulnud uue projektiga, nimelt panime alguse podcastile, milles vestleme ettevõtlike inimestega ja tegijatega nende ettevõtmistest ning saavutustest. Esimese saate külaline on teadlane, raamatu autor ja hiljuti ettevõtjaks hakanud Sergei Põlme. Saates räägime Sergei ettevõttest Fixer Estonia, mis pakub välismaa meediaettevõtetele organisatoorset teenust Eestis filmimiseks. Lisaks vestleme doktoriõpingutest, reisimisest ja tema raamatust.

Saadet saab kuulata Youtube's  ja kuulata ning alla laadida SIIT. Head kuulamist!